Blog

1 2 3 4

Spolehlivost na druhou

Recenzovaná třetí generace Mazdy 2 se letos vyrábí dnes předlouhých deset let. Stále si ji tak můžete koupit novou. Pravda, už není nejmodernější, ostatně Mazda již nějakou dobu nabízí jejího nástupce. Ten však není nic jiného než přeznačená Toyota Yaris. Popisovaná dvojka je naproti tomu původní mazdou. Její koupí máte vzácnou možnost vyhnout se nejen plně hybridnímu pohonu, ale také přeplňovanému motoru.


Zpátky do devadesátek

V 90. letech platila Mazda za progresivní značku. Wankel, přeplňování Comprex či Millerův cyklus. Nic z toho byste jinde nenašli. Díky technice Skyactiv to platí i dnes.


Předkrizovému koni…

Lákavou kombinaci spolehlivé techniky, nízkého nájezdu a dostupné ceny kalí hojnost karosářských oprav. To je dilema!


Nejzánovnější youngtimer

Minulá šestka pochází ze samého konce starých časů. Nehoní gramy emisí, nešetří místem, nešidí mechaniku. Stále se dá sehnat v hezkém stavu a s dobrou péčí ještě leccos najezdí.


Japonec ze starých časů

Jako správná volba se ukázal nejen benzinový motor, ale celá mechanika trojky. Sto padesát tisíc na tachometru bychom jí rozhodně nehádali.


Pudr a benzin

Mazda 3 patří k nejdražším vozům třídy, což platí i v bazaru. Nabídne vynikající svezení i příslovečnou japonskou odolnost. Když se ovšem vyhnete zbabranému dieselu.


1 2 3 4

 

© AUTO DUFEK, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Shop + CMS by
Gramonet
WebDesign by
Heaven Design