Autobazar

Pro aktuální nabídku vozů klikněte sem.

Přední specialista na servis vozů Mazda společnost AUTO DUFEK přichází na český trh s komplexními službami. Právě z těchto důvodů jsme pro vás mohli otevřít speciální kategorii Mazda bazar, kde naleznete možnost prodeje a odkupu ojetých vozidel výhradně této japonské značky.

V mimořádně rozsáhlé nabídce se nacházejí jak zánovní, tak i ojeté vozy Mazda v nadstandardních kvalitách. Záleží pouze na vás, jestli se rozhodnete o téměř nové nebo ojeté vozy Mazda a tím ušetříte nemalou část finančních prostředků.

Ojeté vozy Mazda i se zárukou

Společnost AUTO DUFEK si za svými nabízenými vozy pevně stojí, proto všem potencionálním klientům nabízí příjemnou záruční lhůtu do 1 roku na vybrané Mazda ojeté vozy. Záruční lhůta se odráží od počtu ujetých kilometrů a celkového stavu vozidla. V případě, že na automobil nezískáte žádnou záruční lhůtu, o zákonem danou odpovědnost na skryté vady samozřejmě nepřijdete.

V neposlední řadě se můžete opřít o další kvalitní služby v podobě výkupu ojetých vozů Mazda za hotové. Navštivte i vy největší autobazar Mazda v České republice a vyberte si své auto snů ještě dnes.

 

Nákup a prodej vozidel, prodej dílů a doplňků, ekologická likvidace autovraků:
 Miroslav Dufek
 605 272 323
 dufek@autodufek.cz

© AUTO DUFEK, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Shop + CMS by
Gramonet
WebDesign by
Heaven Design